Birželio 29 dieną jaunių choras „Saulės vaikai” bei kiti Radviliškio muzikos mokyklos Tarptautinių konkursų laureatai mokiniai išvyko į Radviliškio rajono savivaldybės Mero dovanotą, kupiną emocijų kelionę Latvijoje.

Visų pirma buvo aplankytas kino miestelis Cinevilla. Čia visi pamatė kaip Ryga atrodė maždaug prieš 100 metų. Be to, vaikščiojant sužavėjo ir sukurtos Prancūzijos, Vokietijos, Estijos gatvės, bažnyčia, vampyrų kapinės. Cinevilloje kiekvienas ne tik pažvelgė į kino aikštelę iš arčiau, bet ir patys galėjo tapti kino aktoriais. Po sunkaus darbo, aktorių laukė linksmiausia kelionės dalis - vandens parkas. Vieni pasimėgavo ramiu pasiplaukiojimu, o kiti įveikė baimes ir išbandė ekstremaliausias čiuožyklas. Kadangi buvome Jūrmaloje, visi išgirdo jūros ošimą. Tai buvo puiki mokslo metų pabaigos kelionė!

Ačiū Radviliškio rajono merui K. Račkauskiui už puikią dovaną, stengsimės ir toliau džiuginti visus aukštais pasiekimais, reprezentuojant Radviliškį ir Lietuvą tarptautiniuose konkursuose!

Patricija Butvilaitė, Kajus Korsakas (jaunių choras „Saulės vaikai“)

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2023 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192521
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
3.png1.png5.png9.png7.png1.png
Šiandien41

Penktadienis, 12 liepos 2024
Į viršų