Radviliškio muzikos mokyklos jaunieji pianistai ir jų mokytojai jau daug metų dalyvauja Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijos organizuojamame pianistų festivalyje –maratone. Du pastaruosius metus festivalis vyko nuotoliniu būdu.

Šį paskutinį rudens šeštadienį Radviliškio muzikos mokyklos dalyviai kartu su mokytojais ir lydinčiais tėveliais vyko į XXII respublikinį festivalį – maratoną Kaune. Lygiai 12 valandą dešimtyje Kauno miesto salių prasidėjo muzikinis maratonas. Jame dalyvavo 422 jaunieji muzikantai iš 33 meno ir muzikos mokyklų, o juos festivaliui ruošė 200 mokytojų.

Mūsų mokyklos jaunieji pianistai kartu su Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos, Jonavos J. Miščiukaitės meno mokyklos, Šakių rajono meno mokyklos, Kalvarijos meno mokyklos Kauno 1- osios muzikos mokyklos, Kauno M.Petrausko scenos menų mokyklos atlikėjais dalinosi scena ir grojo Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos salėje. Ypatingai atlikėjai džiaugėsi galėdami prisiliesti prie nuostabaus STEINWAY fortepijono. Renginio vedėja Rūta Varnienė subūrė visus ir žaismingai pristatė kiekvieną festivalio dalyvį.

Radviliškio muzikos mokyklos mokiniai: Gytė Tamošiūnaitė, Austėja Laurutytė, Vytė Gilytė (mokytoja Diana Sabulienė), Toma Tkačiuk, Gabija Malčiauskaitė, Stela Barkauskaitė (mokytoja Vera Silickaja), Elija Peleckytė (mokytoja Daina Vedeckienė), Luknė Butvilaitė (mokytojas Kęstutis Pakštas) pasirodė puikiai atlikdami savo programą. Jaunieji pianistai apdovanoti padėkos raštais ir dovanomis. Labai smagu, kad kartu su mokytojais, jaunųjų atlikėjų pasirodymą stebėjo, jais džiaugėsi jų artimieji – tėveliai. Tokia bendrystė suvienijo visus – mokinius, mokytojus ir tėvelius. Muzikos maratonas baigėsi su visų noru vykti ir kitais metais. Kokioje salėje grosime kitąmet?

 

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2022 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192143
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png9.png2.png9.png8.png8.png
Šiandien42

Penktadienis, 08 gruodžio 2023
Į viršų