INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

Lietuvoje jau nuo 1997 m. vyksta Nacionalinis kompozitoriaus Balio Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas. Tai vienintelis šalies konkursas – tarptautinės Europos jaunimo muzikos konkursų sąjungos (EMCY) narys. Organizaciniame, kūrybiniame ir vertinimo komisijos darbe prisilaiko EMCY kokybės reikalavimų ir pritaiko geriausią Europos muzikinių tradicijų patirtį. Norintiems dalyvauti nacionaliniame konkurse, reikia tapti mokyklinio ir regioninio turo konkurso nugalėtoju. Tokią galimybę turėjo Radviliškio muzikos mokyklos šeštos klasės mokinys Kajus Korsakas (mokytoja ekspertė Vera Silickaja). Gegužės 21 dieną jaunasis pianistas saviraiškos „B“ kategorijoje tapo Nacionalinio Balio Dvariono konkurso diplomantu. Tai ne pirma tokia aukšta pergalė Kajaus gyvenime. Jis - jau daugelio respublikinių ir tarptautinių konkursų prizinių vietų ir Grand Prix laimėtojas.

Didžiuojamės ir sveikiname !!!

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Erasmus

Mintys apie muziką

Vadovo 2021 metų veiklos ataskaita

Veiklos ataskaita

2022 metų balandžio mėn. veiklos planas

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

20161212 192521
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams
2.png4.png7.png4.png8.png2.png
Šiandien153

Penktadienis, 09 gruodžio 2022
Į viršų