INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

Gruodžio 13 dienos vakarą Radviliškio muzikos mokyklos salėje liejosi jaudulio ir šventiškos nuotaikos gausa. Mokykloje vyko seniausias tradicijas turintis pirmasis pianistų koncertas ,,Ir aš jau moku groti“. Šiais metais į sceną nedrąsiai žengė 15 jaunųjų atlikėjų. Mokinius koncertui ruošė mokytojai -Rytis Borusevičius, Ernesta Linkevičienė, Dovilė Pranaitytė, Emilija Zakarkaitė, Vera Silickaja ir Laura Baranauskienė.

Fortepijono metodinės grupės vedėja Diana Sabulienė džiaugėsi, kad gali dalyvauti ,,gyvame koncerte“. Prieš metus dėl karantino deja teko šio tradicinio koncerto atsisakyti.

Koncerte jaunuosius pianistus sveikino muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ernesta Linkevičienė. Sveikinimo žodį ir muzikinį sveikinimą skyrė solfedžio mokytojos Emilija Zakarkaitė, Jelena Pociuvienė ir Inga Petrauskienė. Taip pat muzikinius sveikinimus mažiesiems siuntė ir instrumentinis trio: Brigita Žiškytė (fleita), Deimantė Dargytė (fleita), Vytė Gilytė (fortepijonas) , bei Adelė Poškutė (solinis dainavimas).

Linksmiausia koncerto dalis - Kalėdų senelio draugo pasirodymas. Jis kartu su choro mokytoja Aurelija Meškauskienė, linkėjo visiems gražių ateinančių švenčių. Koncerto pabaigoje skambėjo mokinių atliekama I. Mažuikaitės daina ,,Su daina ir šypsena“ (mokytoja Aurelija Meškauskienė; koncertmeisterė Vera Silickaja).

Pirmajame koncerte gyvuoja ir graži tradicija – mokytojai savo mokiniams dovanoja kalėdinį žaisliuką, kaip pirmo koncerto prisiminimą.

Koncertą vedė fortepijono mokytoja Laura Baranauskienė, koncertą organizavo - fortepijono metodinės grupės vedėja, mokytoja Diana Sabulienė.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png1.png6.png8.png6.png6.png
Šiandien76

Pirmadienis, 17 sausio 2022
Į viršų