INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ SAVIIZOLIACIJOS

  • Į individualias pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį, arba naują laiką, suderintą su muzikavimo mokytoju.
  • Į grupines pamokas Mokiniai, esantys saviizoliacijoje, jungiasi nuotoliniu būdu per zoom ar messenger plarformas pagal pamokų tvarkaraštį. Negalintiems prisijungti mokiniams, prieš tai informavus mokytoją, užduotys įkeliamos į mokiniams sukurtas uždaras grupes arba į el.dienyną kiekvieną ketvirtadienį iki 19 val.

Š. m. gruodžio 15 dieną mūsų mokykloje įvyko nuotaikingas kalėdinis proto mūšis. Jame dalyvavo net septynios komandos su įvairiais pavadinimais: „Besmegeniai‘‘, „Smegeniukai“, „Klaustukas‘‘, „Komanda X‘‘, „Snaigės“ , „Pieštukgalviai“ ir „Smegeniai“. Kiekviena komanda išsirinko kapitonus. Muzikos istorijos mokytojos R. Apšegienė ir J. Pociuvienė sugalvojo įvairias teorines iki muzikines užduotis, neapsieita ir be Kalėdinių dainų. Daugiausiai taškų surinko ir nugalėtojais tapo „Smegeniukai‘‘. Kitos komandos taip pat puikiai pasirodė ir tik vienu, kitu balu atsiliko nuo nugalėtojų. Renginį paįvairino mokytojos Jelenos Pociuvienės padarytos kaukės mokiniams ir mokytojams. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldžiomis kalėdinėmis dovanėlėmis. Išsiskirstėme su gera nuotaika, palinkėję vieni kitiems jaukių, gražių Kalėdų.

Dienynas

Vidinis tinklas

eTwinning

Mintys apie muziką

Informacija dėl koronaviruso

Radviliškio muzikos mokyklos instrumentų derintojas

etaplius(Etaplius.lt straipsnis)

Ankstyvosios intervencijos modelis

Iš mokyklos gyvenimo

1481563750249
Mokytojų Lauros Petkuvienės ir Tomo Kanapinsko mokinių Kalėdinis koncertas tėveliams

Iš kur gaunate daugiausia informacijos apie muzikos mokyklos veiklą?

savo vaiko - 54%
mokyklos mokytojų - 17.5%
mokyklos administracijos - 1.6%
spaudos - 3.2%
interneto - 20.6%
lankydamas mokyklos organizuojamus renginius - 3.2%

Visi balsai: 63
Balsavimas baigėsi : sausio 1, 2020
2.png1.png6.png8.png6.png6.png
Šiandien76

Pirmadienis, 17 sausio 2022
Į viršų